​Kauza Northcottovi

 

Poslední den prázdnin na mě Anet vymyslela lest a pozvala mě do Visánku, abychom něco podnikli… místo toho tam však stála Avaline se psem a mě v té chvíli již bylo jasné, že tohle není jen tak. Měl jsem chuť prostě odejít…no chtěl jsem jí dát šanci to mezi náma urovnat a tak se strhla docela dost tvrdá diskuze, ze které jsem vyšel víceméně jako ten špatný já, výborné! *šklebící se xichtík* A tak není divu, že jsem se po tomhle opravdu těšil na hrad, abych si odpočinul, avšak v té diskuzi jsme se dohodli, že si zkusíme během školního roku psát a uvidíme, jestli se to zklidní. Má radost být na hradě mi vydržela jen do zařazování, kam jsem dorazil pozdě, díky zaspání a tak mě musela na hrad hodit ségra. Zařazování bylo víceméně stejně nudné jako loni, až na to, že k nám do koleje přibyli Northcottovi – jeden z nich je ten prvák, díky kterému jsem se tak dorafal s Av. Nicméně jsem si řekl, že to nemá cenu hrotit…přece jen bylo to prostě nedorozumění a proč jim tedy znepříjemňovat dny na hradě? To jsem se však fakt spletl! Chvíli byl klid až na ty jejich poznámky a divné pohledy, ale asi na konci září po tom, co jsem si dohnal veškeré zkoušky, se ke mně dostalo, že ti dva byli chyceni po večerce, napadli prefektku a pak co? Samozřejmě, že se vydávali za mě, jak jinak! Začalo to ve mně vřít a nejradši bych jim jednu natáhnul, avšak z toho bych mohl mít problém, což fakt nepotřebuju a tak jsem zašel za LaMalet, s kterou jsem teď docela kámoš, a ta slíbila, že to vyřeší.

Byl pozdní večer - podzim zas -

Večerní říjen - lásky čas!

To si to takhle jde člověk jednou po večerce na záchod, když v tom z ničeho nic se tam vyjeví holka. Fakt úžasné… naštěstí se aspoň zjevila ve chvíli, kdy už jsem byl oblečený a měl namířeno k umyvadlu. Po bližším prozkoumání jsem zjistil, že to není nikdo jiný než Cass – pěkně zmožená vínem! Samozřejmě jsem se chtěl zachovat jako pravý kámoš a tak jsem z brašny vytáhnul nějaké jahodové pití, co jsem si ukořistil z hostiny a dal jí napít, aby obsah alkoholu v krvi trochu rozředila a ráno jí nebylo tak špatně. Jak jsem velice brzy zjistil, asi jsem to neměl dělat… začala se totiž chovat velice přítulně a v té chvíli mě napadla jediná myšlenka – shit nějaký blbec tam dal asi láskonoš. No… a jak takovou situaci nejlíp vyřešit, když se jí nešlo zbavit a poslat ji na kolej? Našel jsem nepoužívaný kabinet, o kterém se mi kdysi zmínila ségra, že tam přespávala a společně jsme se tam s Cass na jednu noc ubytovali. Stálo mě to hodně úsilí, ale nakonec po tom, co mě políbila, jsem ji přesvědčil, že bude lepší jít spát a tak se ke mně přitulila a po chvíli usla. Takhle to šlo podobně ještě dva následující dny, kdy byla téměř jako stíhačka, chytala mě za ruku a měla potřebu chodit na romantické procházky – jo… Lucas asi takové věci nepraktikuje, když jí to chybí! Láskonoš však brzo pominul a Cass jsem neviděl několik dní, zatímco Lucase bohužel ano. Ztropil mi hroznou přednášku po tom, co jsem se vrátil od ségry, kterou odváděla slečna Coppelion do bezpečí hradu po tom, co se na pozemcích objevil troll a ta moje trubčí ségra šla zachraňovat školu bez toho, aby se napila a najedla. Jakoby nevěděla, že kouzla jsou fááákt vyčerpávající! Málem tam odpadla a tak se jí Coppelion ujala ve svém kabinetu. No a přesně po tomhle psychickém vypětí, kdy jsem myslel, že se jí stalo fakt něco závažného, si do koleje napochoduje Lucas, že se mám držet dál od Cass a že co jsem udělal, nebylo správné? Že prý mě nikdo nenutil s ní trávit čas? Hey bro! Zkus si to někdy na vlastní kůži, jak je těžké se zbavit zamilované holky!

Teď už se blíží Halloween a pomalu přestávám mít chuť trávit na koleji nějak moc času, proto se většinu dne poflakuju po hradě nebo přespávám na gaučíku v redakci, od které mám už konečně i klíč! Poslední dvě noci tam se mnou přespala i Anet, když jsme oba usli vyčerpáním po dlouhé konverzaci. Museli jsme si vynahradit to, že kvůli zkouškám jsme se skoro měsíc neviděli! Jo a taky jsem se konečně viděl s Cass a vyříkali jsme si to, co se stalo – snad už se tím nebude trápit a bude to stejně skvělé jako o prázdninách!

 

Gianni

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now