Vánoce

 

Bradavice zapadly sněhem a pomalu nadešel čas Vánoc a dny rychle utíkaly až kalednář ukázal 23. prosince. Den, kdy se uskutečnil můj dlouhodobý plán a to dát Anet psa k Vánocům, kterého jsem si objednal přes zástupkyni pár týdnů před Vánoci. Těsně po obědě jsem vyskočil z postele a hodil na sebe jedno ze svých sak a už si to pádil k profesorce pro ten úžasný dárek, po kterém jsem očekával, že to s Anet bude již na dobré cestě, přece jen tohle nebude čekat. Když jsem dorazil ke kabinetu, nečekal jsem dlouho a už mě zástupkyně pustila dovnitř, kde po ní již skákalo to malé aktivní štěně. Chvíli jsem ho drbal v kožichu, než jsem ho přeci jen dostal do bedničky, vyrovnal se s profesorkou a se štěnětem a dárkovou krabicí se vydal hledat Anet. Hledání nebylo ani tak moc složité, sháněla totiž ještě několik vánočních dárků na poslední chvíli. Vyzvednul jsem si dárek pro Finna a poté ji vytáhnul na střechu, aby nás nikdo nevyrušil. Předání nebylo nějak zdlouhavé, prostě jsem jí ho předal a v ten moment to začalo. Proud štěstí, slz, děkování a nakonec i několik polibků. Náš prcek se jmenuje Draconius, jinak zvaný dráček. Když jsme se se štěnětem pořádně vyblbli, doprovodil jsem ji ještě ke koleji a poté už pádil do postele, protože bylo dávno po večerce.

 

Když jsem se ráno 25. vzbudil, ležel jsem v obležení dárků, což mě docela překvapilo, tolik jsem jich opravdu nečekal! Všechno byly fakt super věci, dostal jsem pečetní prsten s dopisní sadou, novou kytaru, nějaké to oblečení, diář s kufrem, nový přívěšek na krk, zimní čepici a také jezdeckou soupravu na koně! Už se těším, až si s Anet vyjedeme na projížďku, to je jedna z dalších věcí, kterou máme s Anet společnou. Dny však velice rychle utíkaly a nastal i Silvestr. Výzdoba byla opravdu skvělá, celý ples se odehrával „v zámku v oblacích“ a místo klasické kapely vystupovali Junkies. Byl to skvělý koncert, bohužel na klasické tančení to moc nebylo, nevadí…s Anet si to vynahradíme příště! Na Silvestru se téměř nic neodehrálo, jen si do mě párkrát rýpla ségra, jak to teda s Anet mám, načež jsem dělal, že raději neexistuju a nakonec jsem radši z toho baru odešel, stejně tam neměli nic alkoholického. Při ohňostroji jsem si dal s Anet letmý polibek a poté jsem si ji zatáhnul do časopisu. Čekal jsem hezký večer, to jsem se však šeredně spletl…zase mi zdrhla, tentokrát kvůli Dráčkovi, že by určitě nevydržel celou noc sám! V ten moment jsem se fakt proklínal, že jsem jí ho dal, no co se dá dělat…to malé roztomilé stvoření za to fakt nemůže!

 

VOLEJTE SLÁVA A TŘI DNY SE RADUJTE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový rok….

Celý den jsem trávil střídavě na koleji a částečně blouděním po hradě, který byl téměř prázdný. Chvíli jsem se zakecal s Razielem a pak jsem se opět vrátil na kolej, kde jsem přinutil Finna, aby mě naučil další písničku na mou novou kytaru, která se mu opravdu zamlouvá! Jsem asi přírodní talent, Finn je sám překvapený, jak mi jde to učení rychle…ještě pár měsíců a třeba si složím vlastní song a pak bude ze mě hvězda! Před večerkou jsem však již byl domluvený s Anet, že se zase sejdeme v časopise. Musím uznat, že tenhle večer se opravdu vydařil a za včerejšek byl skvělou náhražkou, sama se oblekla do krásných šatů s hlubokým výstřihem.

 

Tanec, víno, polibky, cucflek na krku…a pak tichá otázka do ucha…

„Sarai la mia ragazza?“

„Sì, mio signore.“

 

Konečně je to tady, duo Ginnet, to rozjíždí v roce 2008? A jak na Nový rok, tak po celý rok!

 

 

PS: mezi svátky se nám pokusila prefektka o sebevraždu, díky tomu jsem poznal nějakého Ashe Sealena a Lily.

PS2: Dárek se Vivien neskutečně líbil a já od ní dostal skvělé sako s háďaty!

 

Gianni

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now